Головна » 2018 » Червень » 14 »

14 червня 2018 року в Третій лікарні відкрили новий кабінет УЗД з сучасним УЗД-апаратом


14:33

14 червня 2018 року в Третій лікарні відкрили новий кабінет УЗД з сучасним УЗД-апаратом

14 червня 2018 року, напередодні Дня медичного працівника, у відділенні функціональної діагностики КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР відкрився кабінет ультразвукової діагностики, який обладнаний сучасним апаратом для ультразвукової діагностики MINDREY DC-40. Апарат придбаний за кошти міського бюджету, його вартість 1 мільйон 100 тисяч. 
За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Стадника О.М.  придбаний апарат має 4 датчики – кардіологічний, для дослідження черевної порожнини, вагінальний та лінійний, тобто дозволяє обстежити хворих практично всіх профілів. Перевагою апарату у порівнянні з наявними у лікарні є суттєве поліпшення якості зображення, багатофункціональність внаслідок можливості зміни кута огляду, можливість доплерографії (дослідження периферичних судин) та фіброеластографії (здатність на лінійному датчику визначати щільність патологічних утворень, що має значення для ранньої діагностики онкологічної патології).    


Головний лікар КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР Олександр Федорук відмітив, що за останні три роки кількість хворих, що пройшли стаціонарне лікування, збільшилась на дві тисячі і за 2017 рік становила 22717 пацієнтів. Ще 13773 хворих самостійно або за направленням лікаря звернулись до приймального відділення нашого закладу, були оглянуті лікарями, обстежені, та у зв’язку з відсутністю показань до невідкладної стаціонарної допомоги отримали рекомендації щодо амбулаторного лікування (збільшення за 3 роки у 3 рази). Така ситуація потребувала поліпшення діагностичних можливостей лікарні, зокрема ультразвукової діагностики (у середньому за добу у лікарні проводиться 99 досліджень – 26162 за рік). Також головний лікар зазначив, що й надалі в медзакладі оновлюватимуть матеріально-технічну базу. Зокрема, обладнання для інтенсивної терапії.   


Міський голова Анатолій Бондаренко сказав: «Оснащення закладів охорони здоров’я міста і надалі буде поліпшуватись. Але ще є багато прогалин в медицині міста, які треба вирішувати і ми будемо прикладати до цього усі сили».   

 

КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я ЧМР»    
 

Переглядів: 29 | Додав: 123
Всього коментарів: 0