Головна » 2017 » Червень » 17 »

18 червня 2017 року - День медичного працівника


09:18

18 червня 2017 року - День медичного працівника

Із року в рік в третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника, професійне свято тих, хто присвятив своє життя благородній справі – турботі про життя та здоров’я людини. Сьогодні галузь охорони здоров’я переживає нелегкі часи,але проведення реформ в галузі медицини розпочато.

Місто Черкаси успішно підключилось до проведення реформ. В лікувальних закладах міста  вперше в країні втілили пілотний проект з інформатизації медичної галузі цілого міста. Комп’ютерною мережею з’єднали всі заклади первинної медико-санітарної допомоги та поліклініки і встановили потужне програмне забезпечення, яке дозволило автоматизувати надання медичних послуг на всіх рівнях,  починаючи від запису пацієнта на прийом і аж до централізованого обліку медикаментів і планування їх закупівель.

В усіх центрах обладнані  системи он-лайн запису на прийом до лікаря. Кожен житель Черкас в дуже близькому майбутньому буде мати свій інтернетний медичний кабінет, через який він може вибрати лікаря та записатися на прийом, не виходячи з дому.

В 2017 році для  максимального наближення населення до кваліфікованої медичної допомоги та своєчасного виявлення різних захворювань, в   тому числі онкологічних, в КЗ « Третя Черкаська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР та придбаній комп’ютерний томограф.

В галузі охорони здоров’я м.Черкаси для надання медичної допомоги  функціонує 14 лікувально-профілактичних закладів, із них 5 центрів первинної медико - санітарної допомоги. В лікувальних закладах працює 4351 медпрацівників, в т.ч. лікарів - 866,із них мають вищу категорію - 272, 8 кандидатів медичних наук, середнього медперсоналу – 1939, з вищою категорією – 1008. Чотири лікарі м. Черкаси мають вищу нагороду – Заслужений лікар України.

КНП "Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров'я ЧМР"

Переглядів: 69 | Додав: 123
Всього коментарів: 0