Головна » 2017 » Червень » 1 »

1 червня - Міжнародний день захисту дітей


09:46

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Ця дата – не просто дитяче свято, але й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини, як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав мають стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з ескалацією насильства, бойових дій на території областей нашої держави.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та наше майбутнє. І святий обов’язок родини, школи, закладів охорони здоров’я, органів влади та громадськості - забезпечити всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень здоров’я, виховання і дотримання прав дитинства.

З нагоди свята весь колектив комунального закладу «Черкаська міська дитяча лікарня Черкаської міської ради» бажає вам, дорогі наші діти, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від недуг, гіркоти розчарувань і зневіри. Зігріймо теплом свого серця, увагою та ласкою і тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, якою буде доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Нехай дитинство буде здоровим, яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

 

Заступник головного лікаря з медичної частини КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня  ЧМР» Авраменко Л.Я.

Переглядів: 63 | Додав: 123
Всього коментарів: 0