Головна » 2017 » Березень » 23 »

22 березня 2017 року відбулася науково-практична конференція на тему "Емоційне вигорання"


15:57

22 березня 2017 року відбулася науково-практична конференція на тему "Емоційне вигорання"

22 березня 2017 року на базі КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР була проведена науково-практична конференція по темі «Емоційне вигорання» за участю провідного спеціаліста МОЗ України.
В роботі конференції взяли участь: неврологи, кардіологи, сімейні лікарі, наркологи, психіатри, психологи, лікарі інтенсивної терапії та хірурги. Метою стало роз’яснення лікарям, як саме треба реагувати на непередбачувані моменти в роботі та як вберегти себе та молодший персонал від емоційного вигорання.
Зі вступним словом відкрила конференцію головний позаштатний невропатолог ДОЗ та МП ЧМР, завідувач неврологічним відділенням для хворих з порушенням мозкового кровообігу КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР Яковлєва Н.В., яка наголосила на важливості та актуальності теми конференції. Згідно із статистикою професія медичного працівника, є однією із найдепресивніших. Медпрацівники найбільше страждають серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, безсонням, у зв’язку з тим, що день у день емоційно виснажуються.
Виступ продовжила провідний фахівець України: д.м.н., професор, кафедра психосоматичної медицини та психотерапії Хаустова О.О., національного медичного університету ім. Богомольця, м. Київ. Олена Олександрівна підкреслила, що Всесвітня організація охорони здоров'я визначає «синдром вигорання» як фізичне, емоційне чи мотиваційне виснаження, що характеризується порушенням продуктивності в роботі, втомою, безсонням, підвищеною схильністю до соматичних захворювань, вживання алкоголю або інших психоактивних речовин і суїцидальної поведінки.
Науковий і практичний інтерес до синдрому вигоряння обумовлений тим, що цей синдром - безпосередній вияв всезростаючих проблем, пов'язаних із самопочуттям працівників, ефективністю їх праці і стабільністю ділового життя організації. Стурбованість роботодавців і управлінців вигорянням співробітників пояснюється тим, що воно починається непомітно, а його наслідки у вигляді «втраченої робочої одиниці» дуже суттєві.

КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я ЧМР»

Переглядів: 55 | Додав: 123
Всього коментарів: 0