Головна » 2018 » Серпень » 29 »

28 серпня 2018 року відбувся Пленум Черкаської міської громадської організації ветеранів


13:25

28 серпня 2018 року відбувся Пленум Черкаської міської громадської організації ветеранів

28 серпня 2018 року у приміщенні Будинку культури ім. Кулика відбувся Пленум Черкаської міської громадської організації ветеранів з розгляду питання про стан медичного забезпечення і надання послуг у зв’язку з проведенням медичної реформи. У Пленумі прийняли участь представники департаментів охорони здоров’я та медичних послуг, соціальної політики, організаційного забезпечення Черкаської міської ради, аптек та керівники закладів охорони здоров’я міста.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Гетьман Н.А. довела до відома присутніх у залі інформацію щодо змін у організації та координації роботи медичних закладів у зв’язку із вступом у дію медичної реформи. закладів, Було доведено інформацію щодо виділених коштів та їх використання за Урядовою програмою «Доступні ліки», на придбання інсулінів та забезпечення медикаментами за пільговими рецептами лікарів у амбулаторних умовах.

Також виступили представники спілки ветеранів Афганістану, союзу Чорнобиль України,  ветеранів війни та праці про проблеми в медичному  забезпеченні, харчуванні та лікуванні ветеранів, які необхідно в ході медичної реформи вирішувати. Більше 2 годин обговорювалися питання про медичне забезпечення та надання медичних послуг пільговим категорія в умовах сьогодення.

 КНП "Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров'я ЧМР"

Переглядів: 19 | Додав: 123
Всього коментарів: 0