Головна » 2018 » Червень » 14 »

У КНП «П’ятий Черкаський міський ЦПМСД» оновили вестибюль, ремонтні роботи в якому ніколи не проводились


14:42

У КНП «П’ятий Черкаський міський ЦПМСД» оновили вестибюль, ремонтні роботи в якому ніколи не проводились

 14 червня 2018 року, до Дня медичного працівника урочисто відкрили відремонтований хол у КНП «П’ятий Черкаський міський ЦПМСД».

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник, такі масштабні роботи відбувались тут уперше з часу появи закладу, тобто за 30 років. Головний медик міста повідомив, що ремонт вестибюлей відбувається в одному стилі в усіх міських поліклініках. Минулоріч було проведено ремонт у Першому та Другому ЦПМСД, нині завершується ремонт у Третьому та Четвертому.

"Вартість робіт - більше 800 тисяч грн. Ми дотримувалися загального стилю, кольорова гама - однакова. Це не простий косметичний ремонт, а комп'ютеризація реєстратури, де працюють з електронними картами пацієнтів. Уже немає старих табличок з графіком роботи лікарів, ця інформація відтепер відображена на моніторах. Щоб зменшити черги біля вікон, поряд із реєстратурою знаходиться рецепція, де сидить медпрацівник, який відповідає, як пройти до певного кабінету, коли хто приймає, які послуги надають та інші речі", - розповів Стадник.

Відтепер там будуть створювати електронну картку пацієнта. Для тих пацієнтів, що вже мають її, буде спрощено запис до лікаря. У коридорі для користувачів встановлено кілька моніторів: два – з графіком прийому сімейних лікарів, один транслює прийом вузьких спеціалістів та ще один – інформативний, де транслюють важливі міські новини, заходи профілактики, поради лікарів, фахівці коментують такі процеси, як спалах кору та інші.

 - Ми постійно щось відкриваємо. Працюємо для того, щоб люди отримували послуги в нормальних умовах. Наша поліклініка оснащена сучасним обладнанням і в нас найпотужніша діагностична база. В нас працює єдиний у місті апарат МРТ. Також цього року ми робимо ремонт другого поверху, де буде відкрито центр сімейної медицини. Також тут зараз триває ремонт басейну. Планується зробити реабілітаційний центр для різних категорій населення, - розповів директор КНП "П'ятий Черкаський міський ЦПМСД" Микола Тарасов.

 

КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я ЧМР»

Переглядів: 27 | Додав: 123
Всього коментарів: 0