Головна » 2017 » Жовтень » 26 »

Відеоконференція на тему «Атопічний марш: куди він приведе?»


13:10

Відеоконференція на тему «Атопічний марш: куди він приведе?»

25 жовтня 2017 року на базі КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня» ЧМР був проведений вебкаст (відеоконференція) по темі «Атопічний марш: куди він приведе?» за участю міжнародних медичних експертів.

В роботі конференції взяли участь лікарі міждисциплінарних напрямків: дитячі алергологи, дерматологи, гастроентерологи, неврологи, педіатри та підліткові лікарі.

 

Відеотрансляція відбувалась у 5 областях України і Черкаській в тому числі.

 

На відеозв’язку були Dr. Bernadette Baltazar Arcilla – медичний експерт з дерматології Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Доцент кафедри дерматології Медичного центру Східного університету Рамон Магсайсай (Філіппіни), консультант Медичного центру Азіатської лікарні, Манільського госпіталю, та Медичного центру Святого Луки, входить до складу керівництва Філіппінського дерматологічного товариства, та є міжнародним науковим співробітником Американської академії дерматології,

 


 та Dr. Benjamin Campomanes – медичний експерт з алергії Азіатсько-Тихоокеанського регіону, отоларинголог, спеціаліст з хірургії голови та шиї, консультант Медичного центру Святого Луки, ад’юнкт-професор на кафедрі отоларингології Університету Санто-Томас (Філіппіни), науковий співробітник Філіппінського товариства отоларингологів-хірургів, голова стипендіальної програми East Avenue Medical Center.

 

Протягом веб-трансляції були розглянуті чинники, які є важливими у розвитку атопічних захворювань, на глибинному рівні розібрали патогенез атопічного маршу та проаналізували ефективні стратегії, котрі спрямовані на зменшення тягаря алергічних станів у дітей.

Найчастіше діти раннього віку страждають від харчових алергенів, особливо від білка коров’ячого молока. Після 3-х річного віку формується алергія до побутових та епідермальних алергенів. Після 5 років з’являється алергія на пилок різних рослин. Цей стан, це так званий «АТОПІЧНИЙ МАРШ», коли різні форми алергії переходять з однієї в іншу. Якщо алергія до харчових продуктів в основному проявляється у вигляді дерматитів, то в більш старшому віці іде ураження дихальних шляхів (формується алергічний риніт, бронхіальна астма).

Українські спеціалісти могли задавати питання та консультуватись з міжнародними медичними експертами, стосовно важких пацієнтів. Лікарі почули багато слушних порад по лікуванню пацієнтів з атопічним дерматитом, та підкреслили, що ця конференція була надзвичайно актуальна, корисна, пізнавальна та ще й інтерактивна.

КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я» ЧМР

Переглядів: 67 | Додав: 123
Всього коментарів: 0