Головна » 2018 » Червень » 1 »

1 червня 2018 року до дня захисту дітей в дитячій лікарні презентували нову мобільну рентгенівську систему


19:21

1 червня 2018 року до дня захисту дітей в дитячій лікарні презентували нову мобільну рентгенівську систему

1 червня 2018 р., до дня захисту дітей в КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» була презентована мобільна рентгенівська система IMAX 102, яка може розміщуватися і в палаті, і в операційній або в будь якому приміщенні, керується за допомогою панелі управління та дистанційно. Більше того – у разі перебоїв із енергопостачанням він автоматично зберігає всі налаштування. Апарат наліковує 50 анатомічних програм, простий в управлінні, надійний в роботі та повністю відповідає вимогам рентгенологічного обстеження в екстреній медицині. Це ідеальне діагностичне обладнання для тяжкохворих дітей різних відділень, а особливо реанімаційного, відмітила заступник директора Авраменко Л.Я.

Директор ДОЗ та МП ЧМР Стадник О.М., розповів що апарат був придбаний за рахунок коштів громадського бюджету. Проведені якісні сучасні ремонти приймально-діагностичного та інших стаціонарних відділень, закуплені сучасні меблі. Також в 2018 р.  придбаний комп’ютерний томограф, наркозо- дихальні апарати, операційні столи та ліжка в КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР, обладнання в РОП «Астра». Також О.М. Стадник відмітив, що придбання обладнання в заклади охорони міста стимулює містян дбати про своє здоров’я.

Заступник міського голови Волошин І. відмітив, що поліпшення матеріально- технічного стану та придбання обладнання в лікувальні заклади міста лишається одним із пріоритетів у роботі влади для високого рівня медичного обслуговування населення.

Депутати міської ради Тренкін Ю. та Діскант Р. наголосили, що у них є розуміння та прагнення працювати в напрямку виділення коштів для подальшого фінансування медичних закладів. «Здоров’я людини - це найдорожче надбання і ми маємо працювати над тим, щоб у Черкасах була якісна медицина». Лікувальні заклади включені у Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста.

 

КНП "Черкаський міський інофрмаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров'я ЧМР"

Переглядів: 81 | Додав: 123
Всього коментарів: 0