Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 »
Показано 1-15 з 83 повідомлень
0  
83. Коля   (12.02.2018 14:42)
Я тоже використовував електронний медичний кабінет. Зареєструвався на прийом до лікаря це було в другому центрі ПМСД відвідав лікаря в день прийому все нормально рекомендую усим користуватися такою послугою зручно швидк і надійно. Користуючись даним сервісом я уникнув величезної черги та зекономив свій час. Добре що застосовуються по всьому місту та непотрібно їхати у поліклініку щоб записатися попередньо до лікаря.
Відповідь: Доброго дня Миколо! Дякуємо за гарну оцінку роботи медичних працівників КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

0  
82. Анатолій   (09.02.2018 12:57)
Я Анатолій. .
Отримував щеплення. в Першиому черкаському міськиому центрі первинної медико-санітарної допомоги. Працівниця реєстратури після декількох запитань мене зареєструвала, видала медичну картку, повідомила про години прийому мого сімейного лікаря, дала зручну інструкцію на папері для он-лайн запису до лікаря.
Зручно. Швидко. . Зайшов потім в електронний кабінет. Просто.
Сьогодні отримав щеплення.
Усім працівникам Центру первинної – ДЯКУЮ!
Відповідь: Доброго дня Анатолію! Дякуємо за гарну оцінку роботи медичних працівників КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

0  
81. Надія Леонідівна   (10.01.2018 13:32)
Обурена діями дільничого лікаря Бененко Л.C. (дільн.27 дитяча поліклініка№3).
04.01.2018р. Викликали для огляду дитини 2007р.н. за місцем реєстрації. Оглянула в присутності дідуся. Але надати лікарняний мамі відмовила: " її на даний час немає вдома, то вона тут не проживає. Але: є п.3,15 Наказу № 455 з вичерпним переліком обмежень. Як вирішити питання?
Відповідь: Доброго дня! Шановна Надіє Леонідівно, Вам необхідно звернутися до адміністрації КЗ «Черкаська дитяча міська лікарня» ЧМР для отримання роз’яснень з порушеного питання.

0  
80. Богдан Дворак [dvorak]   (26.12.2017 16:48)
Доброго дня! Ми приписані до 2 дитячої поліклініки, дільниця № 7.
При зверненні до чергового лікаря дитині було поставлено діагноз ГРВІ, на наступний день дитину забрала швидка із діагнозом гнійна ангіна, як нам сказали в приймальному інфекційному відділенні 3 міської лікарні , що дана захворювання прогресує не перший день. Тобто черговий лікар при огляді поставив не правильний діагноз і призначив відповідно не те лікування.
Відповідь: Доброго дня, пане Богдане! Якщо Ваша дитина перебуває на стаціонарному лікування у КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради, будь ласка, зверніться до лікуючого лікаря за роз’ясненнями щодо етіології (причини), розвитку (патогенезу) та перебігу ангін у дітей, враховуючи їх вік. У разі неотримання відповідей на Ваші запитання від лікуючого лікаря, пропонуємо Вам звернутися у департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36) із письмовою заявою, до якої додати виписку із КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради та копію амбулаторної карти дитини з дитячої поліклініки № 2.

0  
79. Вікторія   (08.11.2017 10:45)
Доповнення до пит. №78. Як меня повідомили в реєстратурі - їх ще не зробили. З початку листопада направлення вже не дійсне і зробити другу пару, як сказали мені, не будуть вже, відповідно. Чия тут вина? Чи маю я таки право отримати свою другу пару? Адже замовлення було зроблене вчасно і заздалегідь. Дякую.
Відповідь: Шановна пані Вікторіє!
Постановою КМ України від 05.04.2012 № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення» встановлений перелік таких засобів.
Згідно із вимогами цієї Постанови, медичні показання для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації визначаються ЛКК лікувально-профілактичного закладу. Довідка з висновком ЛКК видається батькам, які надають її в управління праці та соціального захисту населення.
Протезно-ортопедичний центр не відноситься до закладів охорони здоров’я.

0  
78. Вікторія   (08.11.2017 10:44)
Доброго дня. В мене було направлення на отримання безкоштовних устілок ВП-5. Направлення дійсне до кінця жовтня. Згідно правил, я можу протягом року отримати 2 пари устілок (при замовленні в Протезно-ортопедичному центрі, де я і замовляла). Першу пару я отримала, а от другу пару замовила в кінці серпня і до кінця жовтня їх так і не отримала.

0  
77. Вікторія   (08.11.2017 10:34)
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка: якщо не влаштовує дільничний лікар-педіатр за своє хамське відношення до своїх пацієнтів та їх батьків, підвищення тону та ін. моментів, чи можна вибрати для дитини іншого педіатра? Як це зробити? Конкретно, це стосується лікаря Дитячої поліклініки №2, участок №2.
Відповідь: Шановна пані Вікторіє!
На Ваше звернення щодо можливості зміни лікаря – педіатра дільничного Ви повинні звернутися із заявою до головного лікаря КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» Борисенка В.М.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати у:
- завідувача педіатричного відділення №4 міської дитячої поліклініки №2 Нагаранської Тетяни Георгіївни за телефоном: 714572;
- завідувача міської дитячої поліклініки №1,2 Білецької Олени Дмитрівни за телефоном: 45-52-59;
- заступника головного лікаря з поліклінічної роботи Остапчук Валентини Трохимівни за телефоном: 66-64-32.

З повагою,
адміністрація КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР».

0  
76. Віталій   (20.10.2017 08:31)
18.10.2017 року прийшли на прийом в 3 дитячу поліклініку, запису небуло, але у дитини температура, дали талон. Зайняли чергу. Але лікар сказала, що прийматиме лише по запису. Це, 42 дільниця. Доки чекали, у дитини почала підійматися температура, потім почався кашель і від нього сина вирвало. Я відкрив двері й запитав, як потрапити на прийом з талоном, якщо в дитини температура та сильний кашель. Мене проігнорували. Провівши півтори години в лікарні, ми не потрапили на прийом.
Відповідь: Шановний пане Віталію!

На жаль, Ви не надали точних даних свого прізвища та адреси проживання, тому з`ясувати ситуацію щодо відвідування Вами дитячої поліклініки № 3 не має можливості.
У подібних конфліктних ситуаціях рекомендуємо звертатись до адміністрації закладу.
Бажаємо одужання Вашій дитині.

0  
75. Котляр Роман Юхимович   (08.09.2017 10:30)
Доброго дня.
Маю серйозні претензії до роботи гінекологічного відділення 3-ї міської лікарні.
Дії деяких працівників відділення містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 222, 190 Кримінального кодексу України. А саме шахрайство та підробка документів.
Звертатимусь до обласного управління охорони здоров"я та до прокуратури.
Відповідь: Доброго дня пане Романе!
Викладена Вами інформація проаналізована керівництвом КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги». Для розгляду питанння по суті просимо Вас надати більш конкретну інформацію головному лікарю закладу або до департаменту.

0  
74. Оксана   (19.07.2017 07:30)
Доброго дня, зверніть увагу на 2 дитчу поліклініку, а особливо на відношення пероналу поліклініки до 5-ї дільниці. У нас на дільниці не має дільничого лікаря, і при кожному зверненні в поліклініку нам розповідають, що ми не зручна дільниця, далеко знаходимося, і ніхто з лікарів не хоче до нас іти,але ми ж теж не просилися, щоб нас відносили до цієї поліклініки. нас повністю влаштовувала полікліника , що знаходиться по вулиці Благовісній.
Відповідь: Доброго дня, пані Оксано! Вашу інформацію доведено до відома адміністрації КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня» ЧМР для відповідного реагування. Рекомендуємо Вам звернутися із заявою до головного лікаря КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня» ЧМР з метою прикріплення Вашої дитини до дитячої поліклініки №1. Так Ви з дитиною зможете відвідувати лікаря-педіатра дитячої поліклініки №1, за попереднім записом до лікаря, у зручний для Вас час.

0  
73. Ирина Витальевна   (18.07.2017 06:32)
Подскажите пожалуйста где моя свекровь может наблюдаться у невропатолога и терапевта, а также куда нам обратиться для установления группы инвалидности и получении инвалидной каляски, по месту жительства или прописки ( с указанием нормативно-правовых документов). Спасибо!
Відповідь: Доброго дня Ірино Віталіївно! Станом на сьогодні, відповідно до ст. 38. Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» кожний пацієнт, який досяг чотирнадцяти років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій. Рекомендуємо Вам звернутися із заявою до медичного закладу с. Руська Поляна стосовно взяття на облік Вашої свекрухи за місцем її фактичного проживання.

0  
72. Ирина Витальевна   (18.07.2017 06:32)
Здравствуйте! В июне 2017 г. моя свекровь (74года) перенесла ишемический инсульт и выписана домой в стабильно тяжелом состоянии с выраженным правосторонним гемипарезом. Самостоятельно ходить не может. В связи с этим мы забрали ее проживать к себе в с. Русская Поляна Черкасского района, хотя свекровь прописана в городе Черкассы. P.S.

0  
71. Молчанович Наталія Олександрівна   (03.07.2017 08:08)
Очень хочется узнать, прием у себя дома она ведет так же как и в детской поликлинике? Безответственная, бессердечная, корыстная особа, которая даже не захотела посмотреть на больного ребенка, не говоря уже о том, чтобы дать рекомендации. Побоялась взять ответственность или просто по@истка?
За 11 месяцев педиатрического наблюдения этой особи мы один раз обратились к заведующей педиатрическим отделением с жалобой. Но у вы, заведующая только развела руками.
Відповідь: Шановна Наталіє Олександрівно!

Комісією спеціалістів КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня ЧМР» перевірено викладені Вами факти.
Пропонуємо батькам дитини звернутися до завідуючої дитячої поліклініки № 1 з метою прикріплення до іншого дільничного педіатра.

0  
70. Молчанович Наталія Олександрівна   (03.07.2017 08:03)
О какой семейной медицине идет речь? Наши педиатры теоретики, в большинстве случаев с дипломом «За сало»! Да-да, я знаю о чем сейчас говорю. Благодаря педиатру Темченко Елене Ростиславовне (детская поликлиника № 1, уч. 33), моя маленькая 11 месячная внучка, уже 4 сутки находиться в отделении реанимации и интенсивной терапии.

0  
69. Молчанович Наталія Олександрівна   (03.07.2017 08:01)
Спасибо врачам отделения реанимации и заведующей инфекционным отделением городской детской больницы, которые не побоялись взять ответственность на себя, назначить лечение и бороться за здоровье моей внучки. Я думаю это просто человеческий фактор. Люди привыкли реально помогать детям, чего не скажешь о наших молодых, тупых и убогих педиатрах как ТЕМЧЕНКО Е.Р. Я думаю, что мой жизненный опыт позволит мне на всех перекрестках кричать о том, что этот педиатр-ДЕРЬМО, а не доктор.


Ім`я *:
Email *:
Код *: