Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »
Показано 1-15 з 105 повідомлень
0  
105. Віка   (01.04.2019 18:45)
Доброго дня. Звернулась до педіатра, з яким уклала угоду у ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД АМБУЛАТОРІЯ №1 по Благовісній з проханням дати направлення на заг. аналізи після лікування ускладнень інф. захворювання. Отримала негативну відповідь. Лікар сказала, що лабараторіі у них немае і напавлення на ан. сечі та калу не дасть. Направити у інший заклад(поліклініку №3) де є лабораторія теж відмовила. Мотивувала тим, що на такі аналізи направляють тільки візькі спеціалісти, до яких вона теж не може нас направити. Захворювання, яким прехворіла моя дитина потребує контролю аналізів та консультуваняі вузьких спеціалістів, направлення на які педіатр не дає .
Як бути в цьому питанні? Змінити заклад я не можу - в інших закладах немає вільних лікарів первинноі допомоги. Як підтримувати здоров"я дитини, якщо лікар постійно відмовляє у направленнях до лікарів вторинноі допомоги?
Відповідь: Шановна пані Віко!

Зазначена Вами ситуація, яка виникла в амбулаторії №1 КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» не може бути об’єктивно розглянута у зв’язку з відсутністю даних щодо Вашої дитини, дати звернення та прізвища лікаря. Тому для розгляду та вирішення Вашого питання по суті пропонуємо Вам звернутися до заступника директора з охорони дитинства КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Білецької О.Д. в дитячу амбулаторію №1 по вул. Благовісній, 148, кабінет №226, контактний телефон 31-98-41.

Заступник директора департаменту Н.А. Гетьман

0  
104. Наталія   (01.03.2019 20:03)
добрий вечір!! Я, сімейний лікар!!! Чи потребує ваше місто в цих спецілістах! Є проблема з житлом,чи надають житло? куди можна звернутись?
Відповідь: Доброго дня, пані Наталіє.
ЦПМСД м. Черкаси потребують сімейних лікарів. На жаль, місто не забезпечує житлом. Ви можете звернутись до департаменту за телефоном: (0472) 33-79-29.

0  
103. Олена   (01.03.2019 10:39)
Доброго дня. Чи можливо на даний час дорослому( не пільговику) безкоштовно зробити щеплення від дефтерії в поліклініках міста?
Відповідь: Так, можливо. Пані Олено, Вам необхідно звернутися до лікаря, з яким підписано декларацію.

0  
102. Тамара   (18.02.2019 15:40)
Добрий день. Дитина 15 років, з багатодітної не повної родини. Діагноз варусна деформація колінних суглобів. Направлено на операції. Чи має дитина право на безкоштовну операцію в Черкаській обласній дитячій лікарні. Було повідомлено що ми маємо сплатити за операцію і самі придбати апарат Ілізарова.Дякую.
Відповідь: Шановна пані Тамаро, повідомляємо, що КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» не перебуває у підпорядкуванні департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради. З приводу порушеного питання пропонуємо Вам звернутись до адміністрації КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня».

0  
101. Ніка   (28.01.2019 09:27)
Доброго дня. За законодавством України пологи є безкоштовними, але чому вимагають співпрацювати з фондом при КНП "Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" або ж купляти медикаменти на пологи? Без цього працівники закладу стверджують що не буде чим і як прийняти пологи. Як відбувається фінансування цього медичного закладу, чи забезпечений він усім необхідним для пологів?
База на Чехова, 101. Маю черкаську прописку і відношусь саме до цього пологового.
Відповідь: Доброго дня пані Ніко!
Фінансування КНП «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» здійснюється за рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету. Обсяги медичної субвенції, які надходили протягом останніх років, є недостатніми для забезпечення у повному обсязі, зокрема потреби закладу у медикаментах. У 2018 році забезпеченість потреби пологового будинку на придбання медикаментів і виробів медичного призначення за рахунок коштів медичної субвенції становила лише 17,4 %. Для додаткового до субвенції забезпечення надання допомоги мешканкам м. Черкаси у 2019 році затверджено міську програму «Репродуктивне здоров’я на 2019 - 2021 роки», яка передбачає фінансування фізіологічних пологів на суму більш ніж 1,5 млн. грн. з міського бюджету.

0  
100. Олексій   (11.01.2019 14:49)
Доброго дня, звертаюсь до вас за розясненням у ситуації. Моя дружина Коваленко І.М. інвалід 2 групи (мешканка міста Черкаси вул. Надпільна 69) потрапивши 03.01.2019 року до Черкаської міської інфекційної лікарні з гострим шлунковим болем та підвищеною температурою, при призначенні медикаментів, запитала чому їй не видають безкоштовні ліки на першу добу. Чіткої відповіді від медсестри не отримала після чого звернулась до старшої, яка в грубій формі відповіла, що *немає значить немає, таке у нас государство і вообщє я человек временний, вийде старша і хай вам обьясняє*. Прошу розібратись навіщо в нашій медицині, яка йде шляхом реформ ставлять таких *врємєнних людей* і навіщо вони займають чиюсь посаду? Та чому на початку року в лікарні немає медикаментів на перешу добу? Зауважую, що така ситуацію привела до погіршення стану моєї дружини і я маю намір продовжити звернення до відповідних служб.
Відповідь: Шановний Олексію!
На Ваше звернення від 11.01.2019 (14:49) КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня” ЧМР повідомляє, що 03.01.2019 року в лікарню, відповідно до запису Журналу обліку прийому хворих у стаціонар та відмов у госпіталізації ф. 001/0, затвердженого наказом МОЗ України від 14.02.2012 р № 110 пацієнтка з прізвищем Коваленко І.М. на приймальне відділення не зверталась.

0  
99. Олексій   (11.01.2019 14:22)
Доброго дня, хотілось би дізнатися чому на сайті інфекційної лікарні немає прийаймаліні для онлайн-звернень? Прошу посприяти у вирішенні питання.
Відповідь: Шановний Олексію!
На Ваше звернення від 11.01.2019 (14:22) КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня” ЧМР повідомляє, що сайт лікарні знаходиться в стадії оновлення. В даний час підписано договір з ФОП Овчаренко М.І. №15662 від 17.09.2018 на розробку і обслуговування нового сайту лікарні inf.lic.org.ua. Ваші побажання та недоліки сайту були враховані, й передані програмістам, які займаються обслуговуванням сайту. На нашому сайті буде створено спеціальний розділ «Інтернет приймальня», де можна буде створювати онлайн звернення.

0  
98. Наталія   (14.12.2018 09:00)
Звернулася до дитячої поліклініки №3 м. Черкас з метою підписання декларації з педіатром. Раніше не зверталася, оскільки дитина не хворіла. Нам повідомили про відсутність педіатрів, у яких залишились би декларації в межах 900 осіб, та відмовили у підписанні декларації. Як мені діяти, якщо дитина захворіє, та мені необхідно звернутися до лікаря та отримати лікарняний.
Відповідь: Шановна пані Наталіє! Повідомляємо, що декларації на обслуговування дітей в центрах первинної медико-санітарної допомоги заключають як з педіатрами, так і з сімейними лікарями. З метою вирішення питання укладання угоди пропонуємо Вам звернутися до директора КНП «П`ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарасова Миколи Володимировича (конт. тел. 66-88-33). У разі хвороби дитини, Ви можете звертатися у кабінети невідкладної допомоги КНП «П`ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», які працюють у робочі дні з 08.00 по 19.00.

0  
97. Ірина   (10.12.2018 11:16)
Доброго дня, де та як можна дізнатися офіційну інформацію про лікарів педіатрів з якими можна підписати декларацію. Оскільки при зверненні в поліклініки повідомляється, що вже всі лікарі - педіатри уклали визначену норму декларацій, а в телефонному режимі, що "майже всі" і що лікар має право укладати декларації понад встановлену норму.
Відповідь: Шановна пані Ірино! Повідомляємо, що декларації на обслуговування дітей в центрах первинної медико-санітарної допомоги заключають як з педіатрами, так і з сімейними лікарями. Дійсно, станом на 21.12.2018, дільничними педіатрами міських центрів первинної медико-санітарної допомоги укладено декларації згідно з вимогами. Дозвіл на укладання декларацій понад встановлену норму та капітаційні ставки (виплати) по них мають затверджено Кабінетом Міністрів України (далі - КМУ). Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті МОЗ України, постановою КМУ від 18.12.2018 затверджено кавітаційні ставки на декларації, які було укладено понад норму. Зазначена вище постанова КМУ набирає чинності у 2019 році.

0  
96. Тетяна   (28.11.2018 13:51)
Доброго дня. Згідно з новою реформою кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі до 2020 року. Ми з дитиною звернулися до дитячої поліклініки № 3, до якої завжди відносилися (так як проживаємо та прописані в Південно-західному районі), щоб підписати декларацію. Нам відмовили, зазначивши, що вже всі лікарі набрали необхідну кількість пацієнтів, і для нас вже немає місць. Звернувшись в інші дитячі поліклініки я почула те саме. Питання:
1. Чому за новою реформою кількість місць в поліклініках не відповідає реальній кількості дітей, що не всім хватає місць, хоча це державні заклади.
2. Що робити нам із дитиною, де ми тепер повинні отримувати первинну медичну допомогу, відповідно до Ст. 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування. Дякую за відповідь.
Відповідь: Ваше звернення на електронну адресу департаменту охорони здоров`я та медичних послуг з приводу заключення декларації розглянуте.
Повідомляємо: декларації на обслуговування дітей заключать як з педіатрами, так і сімейними лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги.
Для вирішення питання Вам слід звернутись до директора КНП «П`ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тарасова Миколи Володимировича. Телефон для довідок 66-88-33.

0  
95. Юлія   (04.10.2018 11:59)
До вас звертаються малозабезпечені сім'ї міста Черкаси. Згідно п. 3.6 Рекомендацій парламентських слухань на тему: «Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні» які затверджені Постановою ВРУ № 3189-VI від 05.04.2011 року місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування зобов’язані активізувати діяльність та забезпечити розробку і реалізацію регіональних програм підтримки багатодітних та малозабезпечених родин. Також відповідно до Інструкції про порядок безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей, яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України № 42 від 30.03.1994 р. нашим дітям передбачається безкоштовна молочна кухня. Продукти, які безкоштовно видаються на молочній кухні діткам з малозабезпечених сімей повинні бути профінансованими органами виконавчої влади. Проте коли ми 01 жовтня 2018 року прийшли за молочними продуктами для наших діток, то виявилось, що міська рада їх не профінансувала. І чи будуть вони профінансовані та коли це станеться на молочній кухні пояснити не можуть. На даний час не виконуються вищезазначенні положення законодавчих актів України, що є порушенням законів та недотриманням прямих обов’язків органів виконавчої влади. Даними діями міська рада порушує права наших дітей на безкоштовне харчування передбачене законодавством України. Ми вимагаємо негайно вирішити дану ситуацію і профінансувати молочну кухню для наших дітей. Інакше будемо змушені звернутись до вищестоячих органів влади.
Відповідь: Доброго дня, пані Юлія!
Ваше звернення стосовно забезпечення відпуску спеціальних продуктів дитячого харчування для дітей першого й другого року життя із малозабезпечених сімей розглянуто. За результатами розгляду повідомляємо.
З липня 2018 року центри первинної медико-санітарної допомоги міста уклали з Національною службою здоров’я України договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Перелік медичних послуг з надання первинної медичної допомоги, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.03.2018 № 504 та передбачений договорами про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, не містить безкоштовний відпуск спеціальних продуктів дитячого харчування для дітей першого й другого року життя із малозабезпечених сімей, відповідно до постанови КМУ від 08.02.1994 №66 «Про додаткові соціальні гарантії для малозабезпечених сімей з хворими дітьми та з дітьми першого і другого року життя».
Рішеннями Черкаської міської ради від 22.08.2018 № 2-3440 та №2-3441 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2018 № 2-2886 «Про міський бюджет на 2018 рік» для забезпечення виконання норм постанови КМУ від 08.02.1994 №66 були передбачені кошти з міського бюджету м. Черкаси у сумі 757712,08грн.
На сьогоднішній день, відповідно до ухвали Черкаського окружного адміністративного суду про забезпечення позову від 24.09.2018 по справі №2340/3539/18 зупинено дію рішень Черкаської міської ради від 22.08.2018 №2-3440 та №2-3441 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2018 №2-2886 «Про міський бюджет на 2018 рік». Фінансування за видатками, які затверджені даними рішеннями Черкаської міської ради, тимчасово припинені.
Питання відновлення фінансування буде вирішено після набрання законної сили рішення суду в адміністративній справі №2340/3539/18.

0  
94. АННА Шевчук   (16.08.2018 14:33)
Доброго дня. Для зарахування в ДНЗ моїй дитині потрібно зібрати необхідні док-ти, і через відмову від щеплень - пройти ЛКК, згідно ст.15 ЗУ про захист населення від інф.хвороб. ДЕ МОЖНА ПРОЙТИ ЛКК ЯКЩО ВСІ МЕД.ЗАКЛАДИ ГОВОРЯТЬ ПРО ВІДСУТНІСТЬ КОМІСІЙ?? І навіть ваш департаменти охорони здоров'я ....... Куди звертатись? Який консенсус для таких спорів??? В деп.Освіти спихають все на "Охорону здоров'я"! Поверніть ЛКК або видайте довідку що просять освітяни!!!! Дитина здорова. Для чого ускладнювати черкащанам життя і створювати біганину кабінетами? За відповідь в тел.режимі буду вдячна - 0636234084
Відповідь: Шановна пані Анно! Надаємо Вам для ознайомлення ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:
«Стаття 15.Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах.
Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.»
У тексті ст. 15 відсутня інформація про відмову батьків від проведення профілактичних щеплень дитині. Проте зазначено, що дітям, які не отримали профілактичних щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.
Довідка консиліуму лікарів при відсутності обов’язкових профілактичних щеплень видається тоді коли щеплення не проводяться у зв'язку з медичними протипоказами, а саме: тяжкою хворобою дитини. Направлення на засідання консиліуму (комісії) надає лікар-спеціаліст, у якого постійно лікується та спостерігається дитина. Дитячі лікарі-спеціалісти ведуть прийом у консультативно-діагностичному відділенні КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня» Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Теліги, 4).
Порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів затверджено наказом МОЗ України від 16.09.2011 № 595 (у редакції наказу МОЗ України від 11.08.2014 № 551). Згідно із Порядком особи з хронічними захворюваннями в стадії ремісії за висновком комісії з питань щеплень можуть бути вакциновані в умовах стаціонару,
Медичних протипоказань для проведення профілактичних щеплень здоровим дітям немає.

0  
93. Глущенко Олена   (14.08.2018 10:40)
Шановний Олеже Михайловичу, чи Ви знаэте про те, що в дитячій міській лікарні перебування у відділенні інтенсівної терапії де перебувають дітки до 3 рочків коштує 100 гривнів? Це що безкоштовна медиціна гарантована конституцією?
Відповідь: Шановна пані Олено! Дякуємо за інформацію та повідомляємо, що перебування дітей у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня» Черкаської міської ради є безкоштовним. Просимо надати більш конкретну інформацію щодо проведення Вами оплати перебування у зазначеному відділенні до департаменту (вул. Б.Вишневецького, 36, каб. 601, м. Черкаси) або головного лікаря КЗ «Черкаська міська дитяча лікарня» Черкаської міської ради (вул. О.Теліги, 4, м. Черкаси).

0  
92. Анна   (31.05.2018 22:01)
Складається враження, що у сімейних лікарів з Другого Черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги проблеми з пам'яттю. Чомусь вони свою некомпетентну поведінку з пацієнтами забувають.
Відповідь: Доброго дня, пані Анно! Будь ласка, надішліть більше інформації щодо ситуації у КНП «Другий Черкаський міський ЦПМСД» на адресу департаменту охорони здоров’я та медичних послуг (м.Черкаси, вул.. Б.Вишневецького,36).

0  
91. Олена   (25.05.2018 10:37)
Доброго дня. Чому лікарі 5 поліклініки відмовляються підписувати деклараіцї з пацієнтами "не своїх" дільниць? І, зважаючи на коментарі, не тільки цієї поліклініки. Де ж вільний вибір пацієнтом лікаря? Це ж просто саботування медреформи.
Відповідь: Доброго дня, пані Олено! Дякуємо за коментар. Дійсно, є випадки нерозуміння медичної реформи окремими сімейними лікарями та дільничними педіатрами. У таких випадках рекомендуємо звертатися до завідувачів відділення сімейної медицини (педіатричних відділень) та/або адміністрації центрів первинної медико-санітарної допомоги (директора та заступника директора з медичної частини). Бажаємо успіхів та здоров’я.


Ім`я *:
Email *:
Код *: