Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 »
Показано 1-15 з 29 повідомлень
29. HenryVow   (02.01.2024 16:28)
0  
Приветствуем, профессионалы в бизнесе! Вам знакома ситуация, когда ваш сайт не выделяется на фоне других в интернет-поиске? У нас есть ответ – поисковая оптимизация от “AdvertPro”. Будьте заметны на фоне других и привлекайте больше клиентов!

“AdvertPro” предоставляет полные услуги по SEO-оптимизации, специально подготовленные для уникальных потребностей вашего бизнеса. Мы применяем передовые технологии и новаторские методики для улучшения видимости вашего сайта в Google и Yandex. С нашей поддержкой вы достигнете верхних строк в поисковых выдачах, увеличите органический трафик и укрепите авторитет вашего бренда в интернете.

Представьте, что ваш сайт ежедневно привлекает новых клиентов, уже заинтересованную к покупке ваших товаров или услуг. Зачем переплачивать за рекламу, если можно инвестировать в долгосрочное присутствие на вершинах поисковых выдач? Ваш успех закладывается здесь и сейчас – превратитесь в лидером рынка с “AdvertPro”.

Не упустите свой шанс опередить конкурентов. Обратитесь с нами уже сегодня для получения бесплатной консультации специалиста “AdvertPro”, и мы составим индивидуальный план SEO продвижения для вашего бизнеса. Доверьтесь нам, чтобы помочь вашему сайту взлететь на новый уровень!

Заказать продвижение: https://продвижение-сайтов-в-москве.рф/tarify/sozdanie-saytov/
Адрес: г. Москва, Варшавское шоссе, дом 125, стр. 1, секция 8, оф. 8501. (территория АО "НИИ "Аргон")
Телефон: +7 (495) 969-27-80

28. Тетяна   (14.02.2023 10:41)
0  
Записатись до вузькопрофільного спеціаліста нереально! Запис - по телефону, через реєстратуру, у визначений день, у визначений час. Навіть відставивши всі справи і зосередившись лише на наборі ВСІХ існуючих телефонів Третього мед.центру - додзвонитись НЕ ВИЙШЛО. Видає "Зайнято", або просто черга гудків. Окрім реєстратури та інших відділень зверталась на особистий телефон директора КНП, а також на телефон приймальні, але задачу свою не вирішила. В мене є пропозиція - а давайте спробуємо покращити сервіс для пацієнтів і користувачів послуг КНП! Як вам така пропозиція?
Відповідь: Записатись на прийом до вузьких спеціалістів можна в будь-якому медичному закладі (який має договір з НСЗУ та має в штаті спеціаліста відповідного профілю) незалежно від місця
перебування заявника.
Адміністрацією КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» проведена додаткова робота з реєстраторами медичними щодо здійснення ними зворотних дзвінків на встановлені пропущені дзвінки мобільних операторів.

Любов МАЙБОРОДА
54-46-31

Запис до лікаря онлайн

https://medregistry.infomed.ck.ua/appoint....8fd6bf5

Відеоролик навчальний :

https://youtu.be/zUTMXy2ln80
https://mymedcabinet.com.ua/cabinet/reception

Відеоролик навчальний :

https://drive.google.com/file....sharing

https://drive.google.com/file/d/1wl0TM7wIJGCryzK8we2uu8RSkasI0aMj/view

27. Вячеслав   (24.01.2022 16:34)
0  
Ваша Відповідь:
На сьогодні КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» завершує налагоджування програмного забезпечення медичної інформаційної системи з можливим початком повноцінного запуску функції онлайн-запису до лікарів-спеціалістів з 15.09.2021.
А все як було так і є.
Добре хоч до сімейних відновили запис.
Відповідь: Доброго вечора! Запис до лікаря онлайн в КНП "Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка" можливий необхідно зареєструватись
https://medregistry.infomed.ck.ua/appoint....8fd6bf5
Як зареєструватись і записатись навчальний ролик https://youtu.be/zUTMXy2ln80

26. Наталія   (22.10.2021 12:47)
0  
Доброго дня!
В зв'язку з введенням змін на отримання інсуліну з жовтня місяця зіткнулись з проблемою, що син (19 років) не може отримати інсулін.
Ще 08.10 звернулись в реєстратуру 1 міськой поліклініки для запису на отримання рецептів на інсулін на жовтень. Отримали інформацію, що є певні зміни і для початку потрібно звернутись до сімейного лікаря. В той же день син звертається до сімейного лікаря і узнає, що вона вже не працює. Звернулись в реєстратуру на заключення декларації з новим сімейним лікарем. Зписали на прийом на заключення декларації 12.10 і в той же день записали на прийом до сімейного лікаря на 18.10 для отримання направлення до ендокринолога. Сімейний лікар 18.10 направлення на руки не видав, сказав прийти 22.10, сьогодні нарешті отримав напрвлення на руки. Сьогодні ж вже отримавши направлення зателефонували для запису до ендокринолога, щоб отримати нарешті рецепти на інсулін і вияснили, що запису не має аж до 08.11. А щоб записатись треба 25.10 їхати в 2 поліклініку і якщо нам повезе і ми встигнемо, то запис на прийом до ендокринолога буде аж на 08.11. І як я розумію, це ще не гарантія, що син отримає рецепти на інсулін. Інших альтернатив як отримати рецепт на інсулін не має, або ж нам про них не повідомили.
Шановні прцівники депртаменту здоров'я, скажіть, як отримати інсулін на жовтень місяць своєчасно? І хто може надати повну інформацію щодо оновленої процедури отримання інсуліну?
Відповідь: З 01 жовтня 2021 року відпуск препаратів інсуліну здійснюється за електронним рецептом. Лікар-ендокринолог створює план лікування в електронній системі охорони здоров’я із визначенням типу, виду та дозування препарату. На основі індивідуального плану лікування виписує електронний рецепт на препарати інсуліну. З електронним рецептом пацієнту необхідно звернутися в аптеку, в будь-якому регіоні країни, яка має договір з Національною службою здоров’я України (далі –НСЗУ) за напрямком реімбурсації інсулінів. В аптеці потрібно надати електронний рецепт або назвати його номер та код підтвердження й отримати лікарський засіб. З переліком аптек можна ознайомитися на сайті НЗСУ https://bit.ly/3eKd86S.
Перший електронний рецепт на інсулін пацієнту виписує лікар-ендокринолог, повторний рецепт зможе виписати сімейний лікар. До кого звертатись за повторним електронним рецептом пацієнт обирає самостійно. У разі необхідності продовження лікування за попередньо встановленим діагнозом та схемою лікування при зверненні пацієнта засобами телекомунікаційного зв'язку (телефон, електронна пошта, месенджери - в залежності від того, який спосіб зв’язку з лікарем погоджено) лікар може виписати рецепт без проведення особистого прийому такого пацієнта.
Враховуючи вищезазначене, необхідно звернутися до сімейного лікаря, який випише електронне направлення на консультацію до лікаря - ендокринолога.Це необхідно, щоб лікар- ендокринолог створив індивідуальний план лікування і вніс його в електронну систему охорони здоров’я.

25. Вячеслав   (19.08.2021 07:48)
0  
"Дуже дякую" за відповідь на попереднє запитання, а головне що тепер запису через інтернет не стало взагалі. Покращення з новим керівництвом настало повне.
Відповідь: На сьогодні КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» завершує налагоджування програмного забезпечення медичної інформаційної системи з можливим початком повноцінного запуску функції онлайн-запису до лікарів-спеціалістів з 15.09.2021.

24. Анна   (12.07.2021 20:39)
0  
Доброго дня, чи може Департамент вплинути на подвійний запис пацієнтів у Черкаській обласній стоматологічній поліклініці??? Ведеться одночасно прийом пацієнтів котрі записалися через реєстратуру і на ці самі години лікар записує через свій " блокнотик". Коли дані схеми нарешті відійтуть в минуле, а кошти за надані послуги перестануть йти повз офіційну касу медзакладу.
Відповідь: Шановна пані Анно!
КНП «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка», як заклад обласної комунальної власності, підпорядкований управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, контактні телефони керівництва розміщено на офіційному сайті управління. Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради підпорядковано КНП «Черкаська міська стоматологічна поліклініка», яка розташована по бульвару Шевченка, 325, та веде прийом планових та гострих стоматологічних пацієнтів. Графік роботи закладу та контактні телефони розміщено на офіційному сайті КНП «Черкаська міська стоматологічна поліклініка».

23. Максим   (30.06.2021 12:56)
0  
Доброго дня! Я отримую інсулін в аптекі №198. Рецепт за формою Ф-1 був виданий 3.06.2021 року для отримання "НОВОРАПІД ФЛЕКСПЕН (Шприц-ручка)" в кількості 5 шт. На протязі червня місяця я так і не зміг отримати інсулін, кожного разу в телефонному режимі мені обіцяли повідомити про його наявність. Мені 17 років, я інвалід дитинства (Цукровий діабет, 1-го типу, тяжка форма). 30.06.2021 я звернувся в даний аптечний заклад з рецептом для отримання інсуліну. В отриманні мені було відмовлено по причині: "Відсутності договору між ТОВ "Фармація" та відділом Охорони Здоров'я ЧМР. Інсуліну залишилося приблизно на 2 дні. Ми з батьками телефонували в ТОВ "Фармація", до заступника генерального директора, на що нам відповіли звернутися до Вас. Будь-ласка, допоможіть вирішити питання отимання інсуліну, оскільки від цього залежить моє здоров'я та життя.
Відповідь: Шановний пане Максиме!
За дорученням департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради адміністрацією КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» проаналізовано та взято на контроль питання забезпечення Вас інсуліном.
Згідно з даними електронної медичної карти пацієнта медичної інформаційної системи ЕМСіМЕД, лікарем-ендокринологом дитячим консультативно-діагностичного відділення КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» Вам виписувалися рецепти на препарати інсуліну: 04.06.2021, 06.07.2021, 30.07.2021.
19.08.2021 адміністрацією КНП «Черкаська міська дитяча лікарня» з’ясовано, що препарати не були Вам видані аптекою у зв’язку із закінченням терміну дії рецепту. У подальшому, при зверненні з наступними рецептами, інсулін було отримано.
Окремо зазначаємо, що згідно з чинними нормативними актами МОЗ України виписаний лікарем рецепт дійсний до реалізації в аптечних установах протягом одного місяця.

22. Вячеслав   (26.06.2021 20:09)
0  
Коли буде відновлено онлайн запис на прийом до лікарів вузьких спеціальностей.
Відповідь: Шановний пане В’ячеславе!
Відповідно до наказів МОЗ України від 28.02.2020 № 586 «Про затвердження Порядку направлення пацієнтів до закладів охорони здоров’я та фізичних осіб – підприємців, які в установленому законом порядку одержали ліцензію на впровадження господарської діяльності з медичної практики та надають медичну допомогу відповідного виду» та від 28.02.2020 № 587 «Деякі питання ведення Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я» та договору з Національною службою здоров’я України прийом пацієнтів вузькими спеціалістами у закладах охорони здоров’я здійснюється на підставі електронного направлення, виданого сімейним лікарем.
Адміністрацією КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» проаналізовано онлайн-запис в медичній інформаційній системі ЕМСІМЕД та виявлено, що 30 – 40 відсотків пацієнтів записуються на прийом до лікаря-спеціаліста без наявності електронного направлення. Така ситуація призводить до додаткових скарг.
На сьогодні КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» завершує налагоджування програмного забезпечення медичної інформаційної системи з можливим початком повноцінного запуску функції онлайн-запису до лікарів-спеціалістів з 15.09.2021.

21. Наталія   (28.05.2021 15:03)
0  
Хочу висловити подяку колективу відділення реабілітації та фізіотерапії філії№3 КНП «Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки», зокрема інструкторам з ЛФК Тетяні Павлівні і Олені Юріївні за високу майстерність і професіоналізм. Вони дуже допомагають відновити ногу після перелому. Дякую медпрацівнику Наталії з кабінету фізпроцедур (електорофорез, магнітотерапія) за чуйність, доброзичливість і майстерне виконання своїх професійних обов"язків.
Звертаюсь до директора департаменту охорони здоров"я В. Е. Кульчиковського та депутатів Черкаської міської ради з проханням зберегти відділення реабілітації та фізіотерапії філії№3 КНП «Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки» в приміщенні за адресою Черкаси, вул. Самійла Кішки, 210 і в тому ж складі професіоналів. Це думка багатьох вдячних пацієнтів, яким тут допомогли і допомагають.
Відповідь: Доброго дня, пані Наталія!
Ваше звернення стосовно подяки колективу відділення фізіотерапії та реабілітації філії №3 КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» буде доведено на найближчій оперативній нараді, як приклад високого професіоналізму, чуйності, відданості професії та гуманного ставлення до хворих.
Що стосується збереження відділення фізіотерапії та реабілітації філії №3 зазначеного закладу: виконавчими органами Черкаської міської ради вживаються заходи, спрямовані на зменшення чисельності вивільнюваних працівників Черкаських міських центрів первинної медико-санітарної допомоги.
Так, департаментом охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради підготовлено та направлено на розгляд депутатів Черкаської міської ради проект рішення міської ради «Про розгляд електронної петиції від 21.05.2021 №Че/1486-еп щодо збереження спеціалізованої медичної допомоги в м. Черкаси».
Профільним департаментом також будуть підготовлені пропозиції щодо внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 2-37 «Про затвердження міської програми фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств (закладів охорони здоров’я) Черкаської міської ради на 2021-2023 роки» в частині фінансової підтримки КНП "Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка".
Навіть у випадку проведення оптимізації вищезазначених комунальних некомерційних підприємств, їх спеціалісти будуть переведені до інших медичних закладів Черкас.
Це дозволить зберегти можливість для людей отримувати амбулаторну консультативну допомогу саме в комунальних закладах.

20. Оксана   (06.04.2021 09:25)
0  
Доброго дня! Хочу висловити подяку лікарям і всім співробітникам реанімаційного відділення Черкаської інфекційної лікарні за їхній професіоналізм, відданість своїй справі і небайдужість до пацієнтів.
Відповідь: Доброго дня, пані Оксано!
Ваше звернення стосовно подяки лікарям реанімаційного відділення КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» буде доведено на найближчій оперативній нараді, як приклад високого професіоналізму, чуйності, відданості професії та гуманного ставлення до хворих.

19. катерина кузьмишина [kyza]  (05.04.2021 14:35)
0  
Доброго дня. Хочу поскаржитися з приводу неотримання лікувального харчування моєю донькою, яка хвора на фенілкетонурію. У березні місяці ми не отримали жодної банки життєво необхідної амінокислотної суміші. За словами працівниці аптеки суміші не було в Україні, наразі вона з‘явилась, але нам відмовляють видати за минувший місяць. Пояснюючи це тим, що рецепт згорів!
Відповідь: Відповідно до рішення Черкаської міської ради від 24.12.2020 №2-48 «Про бюджет Черкаської міської територіальної громади на 2021 рік» передбачені видатки по міській програмі «Надання медичних послуг жителям міста Черкаси понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021-2023 роки» в сумі 15 139 094,00 грн. в т.ч. на відшкодування вартості лікарських засобів та спеціальних лікувальних харчових сумішей, відпущених пацієнтам за пільговими рецептами, виписаних лікарями комунальних закладів охорони здоров’я в сумі 6 667 442,00грн.
Відшкодування за отримані лікарські засоби та лікувальне харчування здійснюється департаментом охорони здоров’я та медичних послуг на підставі звіту аптечний закладів.
Відповідно до законодавство отримати лікарські засоби та лікувальну суміш за попередній місяць не можливо.
Лікарські засоби та лікувальні суміші, які знаходяться в аптечній мережі є власністю аптеки.
Відповідно до укладених договорів з аптечними закладами здійснюється відшкодування за відпущені лікарські засоби та лікувальну суміш.
Відповідно до п.12 наказу МОЗ України від 19.07.2005 №360 термін дії рецепту 30днів
« п. 12 Рецепти на лікарські засоби, виписані на рецептурних бланках форми № 1 (ф-1), дійсні протягом одного місяця з дня виписування, а на спеціальних рецептурних бланках форми № 3 (ф-3) - протягом десяти днів з дня виписування».

18. Тетяна   (05.04.2021 14:26)
0  
Доброго дня,моя донька з фенілкетонурією,отримує лікувальне харчування (нутрі 2 енерджі і концентрат 2) у третій дитячій лікарні, за лютий місяць дітям з фку не видали в повному обсязі лікувальне харчування, (хоча воно зназодиться в аптеці)додати до нового рецепта не отримане харчування,лікар відмовляється,не знає як це правильно записати, заступниця у депатраменті по телефону говорить що гроші "згоріли". Хочу отримати офіційне роз'яснення куди були витрачені гроші для хворих дітей і як отримати суміш яка залишилась в аптеці.
Відповідь: Доброго дня! Відповідно до рішення Черкаської міської ради від 24.12.2020 №2-48 «Про бюджет Черкаської міської територіальної громади на 2021 рік» передбачені видатки по міській програмі «Надання медичних послуг жителям міста Черкаси понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021-2023 роки» в сумі 15 139 094,00 грн. в т.ч. на відшкодування вартості лікарських засобів та спеціальних лікувальних харчових сумішей, відпущених пацієнтам за пільговими рецептами, виписаних лікарями комунальних закладів охорони здоров’я в сумі 6 667 442,00грн.
Відшкодування за отримані лікарські засоби та лікувальне харчування здійснюється департаментом охорони здоров’я та медичних послуг на підставі звіту аптечний закладів.
Відповідно до законодавство отримати лікарські засоби та лікувальну суміш за попередній місяць не можливо.
Лікарські засоби та лікувальні суміші, які знаходяться в аптечній мережі є власністю аптеки.
Відповідно до укладених договорів з аптечними закладами здійснюється відшкодування за відпущені лікарські засоби та лікувальну суміш.

17. Сотула Тетяна М ихайлівна   (04.04.2021 14:16)
0  
інженер по контролю хоть раз заходила на сайти міських поліклінік, бачила які оцінки діяльності та відгуки про "роботу" цих шаражок там пишуть, а ми за це платимо налоги...
Відповідь: Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваше зауваження взято до уваги та враховано в роботі.

16. Наталя   (22.03.2021 15:39)
0  
Доброго дня. Маю рецепт на безоплатне отримання ліків. Де можна отримати ліки за цим рецептом? З якими аптеками заключені угоди цьогоріч? Де саме можна побачити повний перелік цих закладів? Дякую за відповідь.
Відповідь: Доброго дня, пані Наталіє!
Інформуємо, що на сайті департаменту за посиланням, у розділі «Оголошення» розміщено інформацію «Протокол рішення (протокол) визначення переможця конкурсу (ПКМУ № 1303)», де зазначено перелік аптечних установ та їх адреси, які здійснюють відпуск ліків за рецептами на пільгових умовах https://medstatcher.at.ua/index/komunalne_majno/0-50

15. Тетяна   (28.02.2021 20:26)
0  
Прошу повідомити, у якій аптеці можна тепер отримати безкоштовні ліки по електронному рецепту
. Дякую.
Відповідь: Доброго дня, пані Тетяно!
Інформуємо, що електронну карту аптек-учасниць програми реінбурсації лікарських засобів («Доступні ліки») розміщено за посиланням
https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pharmacy-map

1-15 16-29

Ім`я *:
Email *:
Код *: